Кіот "20*30 см" з набором дванадесятих свят + ікона Воскресіння
Розмір літографії - 20*30 см
розмір кіота - 42*32*5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Кіот |
| Матеріал | Дерево |
| Дата виробництва | XXI век |
| Висота | 420 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴




